• Odwiedziny: 2009575

Zawody sportowe - podsumowanie

Witajcie dziewczęta i chłopcy, którzy jesteście sympatykami sportu!

Zakończyło się już I półrocze,  równocześnie odbyły się już gminne zawody sportowe w grach zespołowych. Mamy już za sobą zmagania klas gimnazjalnych w koszykówce i siatkówce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klasy II i III gimnazjum.

Dziękuję wszystkim tym którzy brali udział w przygotowaniach do zawodów, uczestniczyli w zajęciach dodatkowych oraz z dużym zaangażowaniem walczyli na parkiecie uzyskując wspaniałe wyniki.

W koszykówce chłopcy wywalczyli II miejsce, natomiast dziewczyny zajęły miejsce III.

W styczniu nasze dziewczyny ustąpiły tylko dwoma punktami, dziewczynom z Żabna, zajmując II miejsce w siatkówce. Skład zespołu: K.Ciukaj, E. Nowak, J.Śliwa, A.Szuran, M.Tytro, A.Warias, A.Bugajska, N.Szabla.

Gratuluję, dziewczyny walczyłyście wspaniale!

Chłopcy w składzie: T.Kucia, D.Świerczek, P.Wielgus, M. Mika, K.Burzec, D.Pytka, J.Czosnyka, M.Kupisz, D.Niemiec, D. Kochańczyk osiągnęli III miejsce.

Już wkrótce, w czasie ferii odbędzie się, Turniej Piłki Nożnej na Hali sportowej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Żabnie, zapraszamy do Żabna w drugim tygodniu ferii. Naszą szkołę reprezentować będą chłopcy z klasy II i III gimnazjum. Przyjedźcie i dopingujcie chłopców do walki o wygraną.

Znajdźcie również czas na dopingowanie naszym sportowcom na Zimowej Olimpiadzie w Pjongczangu.

Dziękuję wszystkim sportowcom i życzę wielu wygranych i wielu wspólnych dobrych chwil w rywalizacji sportowej.

Małgorzata Kalita