• Odwiedziny: 1987257

Rozgrywki w piłkę nożną

Witajcie! Co prawda o feriach dawno już zdążyliśmy zapomnieć, jednak o rozgrywkach w piłkę nożną musimy pamiętać! Dlaczego? Ponieważ wasi koledzy z klasy III gimnazjum (D. Świerczek, D. Pytka, D. Kochańczyk, P.Wielgus

Nie było im łatwo, chociaż drużyn nie było wiele. Każda drużyna chciała udowodnić, że wygrają z chłopcami z Otfinowa, którzy startowali z pozycji ubiegłorocznych zwycięzców. Jak w ubiegłym roku, Dominik świerczek dosłownie "troił" się na bramce, wyciągając nas z niejednej opresji. Prawdziwym "Messim" w ataku jak zawsze był Krzysiek Łos! Pozostali chłopcy dzielnie mu asystowali oraz zdobywali swoje upragnione bramki.

Dziękujemy chłopcy! To Wasz ostatni wyczyn w barwach Otfinowa. Chociaż liczymy na wasze wsparcie w przyszłym roku!

Chłopcy z klasy II gimnazjum również startowali w tych rozgrywkach i zajęli po zaciętej walce IV miejsce. W tej grupie (trampkarzy), drużyn było VI a więc liczyły się nie tylko zwycięstwa ale również ilość zdobytych bramek.

Turniej zdominowały dwa zespoły z Termaliki, jednak z pozostałymi chłopcy prowadzili równorzędną walkę. Skład zespołu to: A. Gała, M. Mika, G. Fait, M. Wielgus, J. Wielgus, K. Strzelec, Sz. Pasadyn. Dla chłopców mamy gratulacje i podziękowania! Za rok znowu upragnione przez Was turnieje. Liczymy na większą frekwencję naszych fanów i kibiców, którzy będą zagrzewali naszych piłkarzy do walki!

Pozdrawiam serdecznie piłkarzy i kibiców, do następnych zawodów.

Małgorzata Kalita