• Odwiedziny: 2012851

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Wyjazd na spektakl

Kielecki Teatr Lektur  po raz kolejny zaprosił uczniów klas I-III na spektakl teatralny. W dniu 28 maja na scenie kina Marzenie w Tarnowie oglądaliśmy przedstawienie pt.„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana baran spotkał barana”.

Kieleccy aktorzy zabrali widzów na szaloną wycieczkę zwariowanej rodzinki, która dobrze się bawiła we własnym gronie i sprawiała sobie różne figle, psoty i niespodzianki. Podczas wakacyjnej wędrówki rodzinka spotkała na swojej drodze różnych bohaterów wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Wśród wspaniałej scenografii, gry świateł, muzyki wprowadzającej w klimat, pięknych kostiumów i rekwizytów dzieci wysłuchały zabawnej interpretacji znanych utworów. Wesołe dialogi wywoływały śmiech i żywiołową reakcję najmłodszych widzów. Spektakl dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i wrażeń, a gromkie brawa były wyrazem uznania dla aktorów.