• Odwiedziny: 1987427

Dzień Mamy

W dniu 24.05.2018r odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca w przedszkolu w Gorzycach- grupa młodsza 3,4,5- latki. Na spotkanie przybyła pani kierownik Jolanta Sak, pani dyrektor Alina Mosio, zaproszenie rodzice oraz koleżanki i koledzy z grupy starszej wraz z wychowawczynią panią Marią Jasnosz.

Dzieci zaprezentowały krótki montaż słowno muzyczny, taniec ze swoimi rodzicami i zabawy muzyczno ruchowe. Rodzice głęboko przeżywali występy swoich kochanych dzieci, niejednokrotnie widać było łzę w ich oczach. Dzieci aktywnie włączały się do rozmowy i dzieliły się swoimi wiadomościami i umiejętnościami na postawione pytania przez nauczyciela. Ostatnim ogniwem było wręczanie kwiatów w formie serduszek i drobnych upominków w postaci kolorowych torebek oraz wspólnie zaśpiewaliśmy tradycyjne sto lat wraz z koleżankami z grupy starszej. Impreza przebiegała w radosnej atmosferze przy kawie i słodkim ciastku. Później głos zabrała pani kierownik i pani dyrektor  dziękując dzieciom za piękny występ i życzyły dalszych sukcesów w nauce.

Sukcesy grupy młodszej:

- I miejsce Oliwii P. w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim : Kto Ty Jesteś – Polak Mały” w kategorii 3-4 latki- Publiczne Przedszkole w Niedomicach w dniu 17.05.2018r

- Dyplom za udział dla Szymona Ł. W V Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „ Ewa Szelburg-Zarembina  i jej twórczość”- Pasieka Otfinowska dnia 09.05.2018r.

- Dyplom za udział dla Emilii O. w Konkursie Plastycznym „ Ilustracje do utworu Jana Brzechwy” – Publiczne Przedszkole w Żabnie dnia 18.10.2017r.