• Odwiedziny: 2009317

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2015

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany21 grudnia 2015 r. tuż przed Świętami Bożego Narodzenia stał się już tradycją Zespołu Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie. Jak co roku za przebieg i przygotowanie imprezy odpowiedzialny był nauczyciel muzyki p. mgr Wojciech Pyteraf.W konkursie wzięło udział 16 solistów i 8 zespołów.

Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach:

Soliści:

I miejsce: Aleksandra Szuran –kl.Igimn.

II miejsce: Julia Sterczek – kl. IIISP

III miejsce: Magdalena Patryjak– kl. IVSP

Wyróżnienie: Mateusz Janeczek – kl.IV SP

Zespoły:

I miejsce: „Christmassmile” (ucz. klasy VI - Martyna Tytro, Wiktoria Słota,  Anna Warias, Gabriela Zabrzańska)

II miejsce: „Śnieżynki” (ucz. klasy IV – Justyna Szuran, Gabriela Dźiąćko, Alicja Piesyk)

III miejsce: „Świąteczne nuty” (ucz. klasy V – Aleksandra Słupek, Joanna Warias, Kinga Cholewa)

Nagroda publiczności: „Śnieżynki Mikołaja” ( ucz. klasy III gimn. Kacper Broda, Adam Musiał, Grzegorz Szuran, Mateusz Kopeć, Kamil Szlosek)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.