• Odwiedziny: 2015579

Wigilia

22 grudnia 20015 był w szkole w Gorzycach dniem szczególnie uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno – noworocznej we wszystkich klasach odbyły się klasowe wigilie. Dzieci i nauczyciele zebrani przy świątecznie udekorowanych stołach, w atmosferze pełnej życzliwej radości dzielili się opłatkiem składając sobie życzeniazdrowych, spokojnych świąt, pomyślności i spełnienia marzeń.

Następnie wszyscy zgromadzeni w jednej sali przy rozświetlonej choince śpiewali kolędy i pastorałki. Podczas wspólnego spotkania Gabriela Jaworska, Amelia Bogucka, Martyna Chłoń oraz Julia Jaworska zaśpiewały kolędy, które prezentowały na szkolnym konkursie kolęd i pastorałek w Otfinowie. Po wspólnie spędzonych radosnych chwilach wszyscy rozeszli się, zanosząc do domów życzenia Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2016.