• Odwiedziny: 1987404

Dzień Kokardy i Spódnicy

Dzień 8 marca w naszej szkole ogłoszony był Dniem Kokardy i Spódnicy. I mimo panującej w tym dniu ponurej marcowej aury na korytarzach zrobiło się gwarnie i kolorowo. Wszystkie małe i nieco większe kobietki prezentowały swoje wiosenne kreacje, ale bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z IIa, którzy z tej okazji założyli spódnice.

Mali mężczyźni nie zapomnieli też o życzeniach i kwiatach dla swoich koleżanek. Tego dnia dziewczynki uczestniczyły również w konkursach i zmagały się z różnymi trudnymi zadaniami, natomiast chłopcy wybierali najsympatyczniejszą dziewczynkę w swojej klasie. Najsympatyczniejszą w klasie Ia została Agnieszka Ciukaj, w IbAmelka Pieroń, w IIa – Julia Bugajska i w IIbAmelka Bogucka. Gratulujemy! W czasie zabawy nikomu nie zabrakło dobrego humoru, a wspaniała atmosfera udzieliła się każdemu uczestnikowi.