• Odwiedziny: 1987500

Sprawdzian szóstoklasisty 5.04.2016

Wtorek 5-go kwietnia był dla chłopców i dziewcząt z klasy szóstej dniem, który podsumowuje 3-letni okres intensywnej nauki. Podsumowaniem tego okresu był sprawdzian wiadomości z języka polskiego, matematyki, historii, przyrody i języka angielskiego.

Piękny dzień, dawał nadzieję, że wszystko pójdzie gładko. Uroczyście przygotowani, w poważnych nastrojach, podtrzymywani na duchu przez rodziców oraz nauczycieli, szóstoklasiści przystąpili o godzinie 9.00 do części humanistyczno-matematycznej sprawdzianu. Po przerwie nastąpiła część z języka angielskiego. Ciszę i skupienie na sali i w klasach przerywał jedynie szelest przewracanych kartek pisanego sprawdzianu.

Czy test był prosty, czy trudny?  Czy napisałem wszystko czego się nauczyłem, czy wszystkie pytania zrozumiałem prawidłowo? Odpowiedzi na te pytania są różne… Na ostateczne odpowiedzi i wyniki przyjdzie nam poczekać do 27-go maja. Życzymy aby ten dzień był dla każdego z was oraz dla waszych nauczycieli dniem świętowania i radości!