• Odwiedziny: 2013805

Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny

12 kwietnia 2016 roku w  Szkole Podstawowej w Bobrownikach Wielkich odbył się gminny etap XIII Międzypowiatowego  Konkursu Ortograficznego dla klas I- III zorganizowany we współpracy z Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie pod Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Do etapu gminnego przystąpili uczniowie z klas drugich i trzecich ze szkół podstawowych w Bobrownikach Wielkich, Ilkowicach, Łęgu Tarnowskim, Niecieczy, Niedomicach, Sieradzy, Żabnie i Otfinowie.

Uczennice z naszej szkoły z klasy III -  Joanna Baran, Wiktoria Smreczak i Julia Sterczek brały udział w II etapie gminnym. Dziewczynki prezentują wysoki poziom wiedzy ortograficznej. Godnie reprezentowały naszą szkołę.  Życzymy powodzenia w dalszych konkursach.