• Odwiedziny: 2009266

Wyjazd na basen kl. 1-2

Dnia 28 września 2016r. uczniowie klasy I, II b i II a wraz z rodzicami i wychowawczyniami, a dnia 6 października 2016r. uczniowie klasy III a i III b również pod opieką rodziców i wychowawczyń wybrali się na basen do Dąbrowy Tarnowskiej

Był to pierwszy wyjazd na basen w takim składzie, dlatego przed wyjazdem uczniowie zostali zapoznani z zasadami korzystania z basenu, z regulaminem kąpieli, aby bezpiecznie i miło wykorzystać czas.

Podczas godzinnego pobytu na basenie dzieci miały do dyspozycji zjeżdżalnię, brodzik, płytką część basenu  oraz jacuzzi. Rodzice i wychowawczynie bacznie obserwowały dzieci. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy,  którzy spotkanie rozpoczęli od przypomnienia regulaminu korzystania z pływalni.

Była to fantastyczna okazja do spędzenia wolnego czasu ze swoimi kolegami z klasy i szkoły. Wszyscy świetnie się bawili i wracali w radosnych nastrojach, jednogłośnie stwierdzając, że chcą na basen jeździć częściej. Dzięki zajęciom na basenie wzrośnie świadomość u dzieci na temat zdrowego trybu życia i bezpiecznego korzystania z uroków kąpieli.