Mikołajkowy Turniej Sportowy

5 grudnia 2016 r. w ramach realizacji programu MAŁY MISTRZ uczniowie klasy I, IIa i IIb wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym. Mali sportowcy rywalizowali w nietypowych, mikołajkowych dyscyplinach sportowych wśród, których było nawet... przechodzenie przez komin.

Turniej rozpoczął się wspólną zabawą wszystkich uczniów, którzy musieli wykazać się zwinnością i pomysłowością. Przedstawiciele klas zmagali się w mikołajkowych konkurencjach: podpisywanie listu do Mikołaja, ubieranie choinki, roznoszenie i zbieranie prezentów, wyścig reniferów, bieg z przeszkodami z workiem pełnym prezentów. Wszystkie zabawy budziły ogromne emocje wśród zawodników. Turniej Mikołajkowy miał jednak tę wielką zaletę, że każdy był tu zwycięzcą i każdy mógł liczyć na nagrodę - słodkiego mikołaja oraz pamiątkowy medal. Impreza z Mikołajem na sportowo była nie tylko sprawdzianem umiejętności sportowych dzieci, ale sposobem na integrację i współpracę uczniów podczas zawodów.