Wizyta Św. Mikołaja

Chociaż w czwartek 6 grudnia za oknem brakowało śniegu, nastrój świąteczny w naszej szkole gościł od samego rana. Uczniowie przebrani w czerwone stroje i mikołajkowe czapki wyczekiwali przyjazdu Świętego Mikołaja zaglądając przez okna – emocje sięgały zenitu!!!

Dostojny gość przyjechał do nas bryczką wraz z pięknym, białym Aniołem oraz niezwykle energicznym Diabełkiem, który nieźle namieszał. Przybycie Św. Mikołaja uświetnił program artystyczny przedstawiony przez dzieci z oddziałów przedszkolnych pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali wspaniałe prezenty – uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły, za obdarowanie nas prezentami oraz za to, że i tym razem nas nie zawiódł. Serdecznie zapraszamy do nas za rok!