26.01.2017 - zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa, która odbyła się 26.01.2017 r. była okazją do wspaniałej zabawy, podczas której cała społeczność naszej szkoły mogła się spotkać i razem świętować.

Najwcześniej sala gimnastyczna zapełniła się najmłodszymi dziećmi z klas I-III szkoły podstawowej. W godzinach popołudniowych bawili się wspólnie uczniowie starszych klas podstawówki i gimnazjum. Całą zabawę rozkręcał profesjonalny DJ a młodzież świetnie się bawiła podczas rozmaitych zabaw i tańców, oraz wspólnego śpiewania karaoke.

Na uczniów i nauczycieli czekały sale z przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem gdzie wszyscy mogli się posilić i ugasić pragnienie.

Zabawa nie odbyła się również bez wyborów króla i królowej balu, którzy po głosowaniu i burzliwych obradach jury, zostali ukoronowani.

Impreza trwała do godziny 20.00 a uczniów do ich domów rozwoźił autobus szkolny.

Dziękujemy wszystkich osobom, które włączyły się w przygotowanie i przebieg naszego święta. Przede wszystkim podziękowania należą się Radzie Rodziców, organizatorom i nauczycielom czuwającym nad bezpieczeństwem uczniów.