• Odwiedziny: 2012541

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

8 marca - Dzień Kobiet

8 marca już od rana panowała w naszej szkole radosna atmosfera. Chłopcy pamiętali o swoich koleżankach i z okazji ich święta złożyli  życzenia  i obdarowali dziewczynki kwiatami.

Wszystkie małe i te trochę większe kobietki  wyglądały w tym dniu wyjątkowo, a  i chłopcy przyozdobili stroje kokardami, a nawet włożyli spódnice. Zgodnie z tradycją 8 marca jest w naszej szkole Dniem Kokardy i Spódnicy.  Tego dnia czekało na dziewczynki wiele niespodzianek. Jedną z nich była wspólna zabawa na sali gimnastycznej.  Przedstawicielki płci pięknej z każdej klasy  zmierzyły się w różnych konkurencjach: śpiewająco „recytowały” wiersze, piły świeżo wyciśnięty sok z cytryny, odgadywały co mogło ukryć się w damskiej torebce, sprawdzały się w roli modelek i stylistek oraz Kopciuszka przebierającego ziarenka na czas. Na zakończenie zostały wręczone medale i certyfikaty Super Dziewczynki :  kl. 1 – Adrianna Pasek, kl. 2a – Milena Majchrowska, kl. 2b – Amelia Pieroń, kl. 3a – Julia Bugajska, kl. 3b – Amelia Bogucka.  Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczynkom!