• Odwiedziny: 1987342

Gminny Konkurs Ortograficzny

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III a – Julia Bugajska zajęła 1 miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się dnia 26 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Żabnie. Razem z Julką dzielnie zmagali się z tekstem dyktanda ortograficznego,  naszpikowanego trudnymi wyrazami, Mateusz Kądzielawa z klasy III a i Łukasz Kogut z klasy III b.

Wszyscy uczniowie zostali wyłonieni w drodze eliminacji w konkursie szkolnym. Julka wykazała się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania w praktyce i pokonała 19 uczestników konkursu ze szkół gminy Żabno. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Julia będzie reprezentować naszą gminę w Międzypowiatowym Konkursie Ortograficznym w Dąbrowie Tarnowskiej, który odbędzie się 24 maja. Chłopcom dziękujemy za bardzo dobre zaprezentowanie się w konkursie, a Julii gratulujemy sukcesu i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnego etapu.