• Odwiedziny: 2008504

1 czerwca 2017 - Dzień Dziecka

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA ! dzień oczekiwany przez wszystkich, tych dużych i tych mniejszych!!! Szalone zabawy, miłe niespodzianki, oczekiwane prezenty!!!

A jakie niespodzianki mogą nas czekać w szkole, w taki dzień? I okazało się, że Pani Elżbieta Tatarczuch zdołała zrobić nam wszystkim NIESPODZIANKĘ! W tym oczekiwanym przez wszystkich dniu odbyła się wspaniała zabawa dla dziewcząt i chłopców pt.: " Kocham cię szkoło! ".

Na wzór telewizyjnego programu, Pani Ela przygotowała rywalizację między dziewczynami i chłopcami naszej szkoły. Trzeba było wykazać się wiedzą z j. polskiego, geografii, historii, sportu, kuchni polskiej. Grupy musiały zaprezentować jedną piosenkę.  W atmosferze wesołej rywalizacji wszyscy uczestnicy próbowali przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoja stronę ! Po zakończonych zmaganiach i podsumowaniu wyników, okazało się że zwyciężyli chłopcy! Na osłodę dziewczyny jeszcze raz usłyszały piosenkę "Oczy zielone..." w wykonaniu zwycięskiej płci męskiej!

Panowie gratulujemy ! a dziewczęta nie smucie się bez Was i tak sami nie pojadą na zwycięskie kiełbaski!!!

Dziękujemy Pani Tatarczuch za wspaniałą zabawę i czekamy na następne szalone imprezy!!!