• Odwiedziny: 1987247

Konkursi Wiedzy o Olimpiadach i Polskich Olimpijczykach!

Witajcie! Przekazujemy Wam wspaniałą wiadomość! Drużyna naszej Szkoły w składzie : Martyna Tytro, Aleksandra Bugajska, Krzysztof Łos oraz Adrian Zawada - zajęła III m-ce w Konkursie Wiedzy o Olimpiadach i Polskich Olimpijczykach!

Konkurs odbył się 16 maja br. w Zespole Szkół w Niedomicach. Jak co roku spotkaliśmy tam byłych Olimpijczyków, władze samorządowe gminy Żabno oraz przedstawicieli władz powiatu tarnowskiego. Ale, ale nie to jest najważniejsze... Cieszymy się, ponieważ startujemy już czwarty raz i wreszcie udało się zostawić za sobą zaczarowane czwarte miejsce. Testy wiedzy, dzięki dziewczynom, poszły nam bardzo dobrze. Natomiast chłopcy z klasy III gimnazjum, popisali się w testach sprawnościowych ! Było wesoło, była adrenalina i były sympatyczne nagrody. Dziękujemy i gratulujemy!!!