• Odwiedziny: 1987293

Gminne rozgrywki sportowe

Witajcie! W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy gminne rozgrywki sportowe! W tym roku odbyło się to na hali sportowej w Żabnie. Zdziwicie się zapewne jak to na hali? Biegliśmy zawsze w parku Gimnazjum w Łęgu!

A w tym roku rozpoczęliśmy międzyszkolną rywalizację, turniejem halowej piłki nożnej.

18-go października jako pierwszy pojechał zespół "połączonych sił", tzn. III i II gimnazjum chłopców. Wymieniać wszystkich nie sposób, ponieważ "chłopa" było 18-stu. Chłopcy wywalczyli w 10 meczach II miejsce!!!

Zawodnikami najbardziej wyróżniającymi się byli: Dominik Świerczek - heros naszej bramki, Maciej Mika - niezastąpiony obrońca, Szymon Pasadyn, Michał Łata i Damian Pytka - skuteczni napastnicy, Kacper Strzelec, Paweł Wielbłąd i Albert Gała - waleczni pomocnicy!

Gratulujemy chłopcom ich sukcesu i życzymy następnych w kolejnych turniejach!

19-go października na swój turniej pojechali również chłopcy reprezentujący Szkołę Podstawową.

Chłopakom również składamy gratulacje za zajęcie III-go miejsca!

M. Kalita