• Odwiedziny: 2006979

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Dzień Kokardy i Spódnicy

Zgodnie z tradycją 8 marca jest w naszej szkole Dniem Kokardy i Spódnicy.  Chłopcy zawsze pamiętają o swoich koleżankach i z okazji ich święta składają  życzenia  i obdarowują je kwiatami, słodkimi upominkami.

W tym dniu wszystkie dziewczynki wyglądały wyjątkowo i zaprezentowały swoje umiejętności plastyczne na wystawce, a zdolności wokalne, recytatorskie, gimnastyczne i magiczne w programie „Mam Talent”. Uroczystość wypadła wspaniale, spędziliśmy czas w radosnej atmosferze. Chłopcy obserwowali swoje koleżanki i wybierali w swoich klasach SUPER DZIEWCZYNĘ. Na zakończenie zostały wręczone medale i certyfikaty Super Girl: klasa 0 – Alicja Mikrut, klasa I - Martyna Wiekierak, klasa II i IIIb - Klaudia Popeć, klasa IIIa – Klaudia Bułat.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym kobietom!