• Odwiedziny: 2008022

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko"

Dnia 26 kwietnia 2018 r. w Przedszkolu Publicznym w Łęgu Tarnowskim odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko. Z ogromną radością informujemy, ze sześciolatki z naszego przedszkola zdobyły I miejsce.

W zmaganiach turniejowych brały udział czteroosobowe drużyny. Nasze przedszkole reprezentowali: Alicja Mikrut, Lena Jurkiewicz, Jakub Jaworski, Bartosz Bociek. Każda drużyna przedstawiła wcześniej przygotowaną krótką prezentację. Następnie uczestnicy losowali pytania i rozwiązywali różnorodne zadania turniejowe. Dzieci prezentowały wysoki poziom wiadomości, a nasi podopieczni popisali się wspaniałą wiedzą i umiejętnościami. Podczas turnieju panowała atmosfera zdrowej rywalizacji. Organizatorzy zadbali o poczęstunek i atrakcyjne nagrody. Nasza drużyna otrzymała piękny puchar, dyplom, gry planszowe, książki i słodycze. Na zakończenie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy „O Popielu i Piaście Ziemowicie”. To był wspaniały dzień.