• Odwiedziny: 2013264

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Poznajemy Ojcowiznę

W roku szkolnym 2010/2011 odbył się XVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy - "Poznajemy Ojcowiznę". Dnia 8 kwietnia 2011 r. w Warszawie Komisja Konkursowa dokonała przeglądu 103 prac nadesłanych na finał centralny.

W kategorii gimnazjalistów:

Wojciech Kabat uczeń kl. 3 b został laureatem Grand Prix na etapie centralnym oraz zdobył I miejsce na etapie wojewódzkim za pracę "Wielki człowiek z sąsiedztwa"

Anna Słupek i Agnieszka Juras uczennice kl. 3 b zostały laureatkami II miejsce na etapie wojewódzkim za pracę "Anioł w ludzkiej postaci - Stefania Łącka"

- Aleksandra Franusiak kl. 1 a i Arkadiusz Franusiak kl. 3 a - laureaci II miejsca na etapie wojewódzkim za pracę multimedialną "Krzyże i kapliczki przydrożne okolic Otfinowa".

Kamil Hurlak uczeń kl. 3 b otrzymał wyróznienie na etapie wojewódzkim.

Wszyscy uczniowie zostali przygotowani przez p. J. Dziublę.