• Odwiedziny: 2009557

Dzień Krawata i Muszki

W związku z Dniem Chłopaka w środę 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Krawata i Muszki. W tym celu należało swój strój szkolny przyozdobić MUSZKĄ lub KRAWATEM i obowiązkowo zabrać dobry humor.

Widok szkoły pełnej dzieci i nauczycieli poubieranych w krawaty i muszki robiły niezapomniane wrażenie. W tym dniu zaprosiliśmy wszystkich chłopców do różnych konkursów. Najtrudniejszym okazał się konkurs zaplatania warkocza. Z wielkim zaangażowaniem „mali panowie” rywalizowali ze sobą, a dziewczynki dzielnie im kibicowały. Na zakończenie zabawy każda wychowawczyni ogłosiła wyniki na najsympatyczniejszego chłopaka w każdej klasie. I tak najsympatyczniejszym w klasie I a został Oskar Sokołowski, w I b – Artur Stróżyk, w II b – Łukasz Kogut i w II a – Mariusz Kopeć. Gratulujemy! Wspólne świętowanie dostarczyło wszystkim uczestnikom wiele radości i pozostały już tylko miłe wspomnienia.