• Odwiedziny: 2007270

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

„Na Własne Konto"

„Na Własne Konto" to projekt edukacji ekonomicznej, skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

W ramach projektu uczniowie uczestniczą w dodatkowych zajęciach z przedsiębiorczości i ekonomii. W trakcie jednego tygodnia ferii zimowych, poprzez zabawę i gry edukacyjne uczestnicy poznają podstawowe pojęcia i narzędzia ekonomiczne, które w   założeniu umożliwią im lepszy start w dorosłe życie.

W naszej szkole w projekcie bierze udział 15 uczniów z klasy I i II.

Izabela Ciukaj, Wiktoria Kądzielawa, Aleksandra Szuran, Michalina Śliwa, Paulina Baran, Martyna Gnat, Kamila Grochowiec, Joanna Śliwa, Izabela Zawada, Natalia Kania, Krystyna Magiera, Arkadiusz Niemiec, Kacper Wawrzonek, Katarzyna Starzyk, Monika Słupek

Opiekunem projektu jest p. A. Kowal i w trakcie warsztatów podczas ferii studentka z dalekiego Torunia p. Olga Kędziora.

Zapraszam do czytania blogu prowadzonego przez naszych uczniów biorących udział w projekcie "Na własne konto"