• Odwiedziny: 2014933

Witamy Wiosnę!!!

Pierwszy dzień wiosny był w naszej szkole okazją do radosnej zabawy. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele ubrani byli w zielone, wiosenne stroje. Humory dopisywały przez cały dzień.

Na szkolnym korytarzu porozmawialiśmy o zwyczajach witania wiosny oraz pierwszych jej oznakach. Następnie udaliśmy się na szkolne podwórku. Dzieci piosenką i okrzykami pożegnały zimę i przywitały wiosnę. Marzanny zostały spalone, a zima przepędzona na dobre. Nawet pochmurne niebo na chwilę się rozjaśniło. Na zakończenie dzieci miały do wykonania zadanie, odnaleźć ukryty na szkolnym podwórku Gaik. Wszyscy z zapałem przystąpili do wykonania zadania. Bardzo szybko udało się to uczennicy klasy 1b - Oli. Ze śpiewem na ustach wróciliśmy do szkoły. Teraz z niecierpliwością będziemy czekali, aż Wiosna zagości u nas na dobre.