• Odwiedziny: 2013796

Sukces naszych uczennic w konkursie

Kilka uczennic z naszej szkoły brało udział w Międzyszkolnym Konkursie dotyczącym Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Konkurs został zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Tarnowiei skierowany był do uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych.

Jego tematem było stworzenie pracy plastycznej( np. plakat, karta pocztowa, znaczek pocztowy) związanej z twórczością Jana Nowaka-Jeziorańskiego -żołnierza i dziennikarza AK, polityka, działacza społecznego, który po zakończeniuII wojny światowej kierował Rozgłośnią Polską Radia Wolna Europa.

3 czerwca 2016 r. w Gimnazjum nr 1 w Tarnowie w czasie Święta Patrona Szkoły zostałyogłoszone wyniki konkursu plastycznego.

Uczennica klasy III b naszego gimnazjum Weronika Pasadyn zdobyła I miejsce, a uczennica klasy VI szkoły podstawowej Martyna Tytro zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!