• Odwiedziny: 2014929

Projekt z języka angielskiego „Damy dworu i Rycerze z klasy III”

Zakończył się trwający od początku roku szkolnego 2015/2016 projekt „Ladies and Knights of Treetops”, w którym brali udział uczniowie klasy III nasze Szkoły. Celem projektu było motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego, zapoznanie ich z legendami związanymi z dworem Króla Artura oraz propagowanie kultury anglosaskiej.

Głównym zadaniem każdego dziecka było skompletowanie odznak i opracowanie swojego własnego herbu rycerskiego. Warunkiem zdobycia kolejnych naklejek do herbu było uzyskiwanie wysokich ocen na testach po każdym dziale materiału z języka angielskiego. W piątek 17 czerwca zadanie dobiegło końca, wszystkie dzieci przyniosły swoje herby i zostały mianowane przez Panią Dyrektor Damami dworu i Rycerzami Treetops oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy i korony oraz słodki przysmak.

Projekt opracowała i realizowała z dziećmi Pani Ewa Piotrowska. Gratulujemy nowym Damom dworu i Rycerzom wytrwałości w dążeniu do celu oraz zdobytej wiedzy z języka angielskiego, zarówno jezykowej jak i kulturowej!