• Odwiedziny: 2015257

Dzień Chłopca

30 września - data nam nie obca,

dzisiaj właśnie jest Dzień Chłopca!

W tym dniu podobnie jak poprzedniego roku zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Krawata i Muszki. W szkole od rana panowała miła atmosfera, a wszyscy wyglądali niezwykle elegancko.

Dziewczynki złożyły życzenia i wręczyły upominki swoim kolegom, a potem każdy z nich mógł spróbować swoich sił w różnych konkursach. Najlepszym ekspertem nazw drużyn piłkarskich z Ekstraklasy wykazał się Edzio Kozyra, w rozpoznawaniu marek samochodowych bezkonkurencyjny był Filip Solak, a w łowieniu serc najszybszy był Dominik Walaszczyk, natomiast w jedzeniu jogurtu – Tomek Filipski. W Mini Toto Lotku farta miał Krzyś Wdowikowski, a Mirek Słota zebrał najwięcej piłek. Chłopcy wykazali się też dużą znajomością narzędzi ręcznych. Na zakończenie zabawy tytuł SUPER CHŁOPAKA otrzymali: w kl.I i IIb - Filip Czosnyka, w kl.2a – Krzysztof Wdowikowski, w 3a – Kamil Smreczak i w 3b – Łukasz Kogut. Gratulujemy wszystkim chłopcom!