„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”

Jak co roku 25 listopada w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych, przynieśli do szkoły swoje ukochane pluszaki. Mięciutkie, puchate, różnokolorowe, małe i duże misie towarzyszyły dzieciom podczas wspólnej zabawy.

Program artystyczny na tą okazję przygotowali uczniowie klasy 1 i 2b wraz z wychowawczynią. Zaprezentowali rymowanki i piosenki, których głównym bohaterem był miś. Wszyscy wspaniale się bawili przy wspólnym śpiewaniu piosenek o misiach. Wiele emocji wzbudziło zadanie polegające na podaniu tytułu bajki, słysząc jedynie fragment melodii.

Na zakończenie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”. Nagrodzono prace wyróżniające się pod względem estetyki, pomysłowości i samodzielności.

Dzień upłynął w sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.