• Odwiedziny: 2009693

Konkurs recytatorski

Dnia 30 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sieradzy odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski„Widok z okna". Tegoroczny konkursmiał nieco inne zasady. Tym razem uczestnicy recytowali prozę dla dzieci. Przedstawiany fragment musiał nawiązywać swoją treścią do hasła przewodniego konkursu. Jury, jak co roku fachowym okiem oceniało prezentacje poszczególnych wykonawców.

W konkursie  wzięli udział uczniowie klas I-III ze szkół gminy Żabno. Naszą szkołę reprezentowały dzieci,które zwycięsko przeszły eliminacje klasowe.Klasę I reprezentowała – Adrianna Pasek, IIa - Milena Majchrowska, IIb – Gabriel Szarek, IIIa – Julia Bugajska, III b – Łukasz KogutWszystkie dzieci pięknie recytowały przygotowane fragmenty prozy.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, by wyłonić najlepszych z najlepszych. Miło jest nam poinformować, że Milenka Majchrowska zdobyła I miejsce w kategorii klas II, Julia Bugajska zdobyła II miejsce w kategorii klas III. Natomiast Ada i Gabryś zdobyli wyróżnienie w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zostali obdarowani nagrodami książkowymi.