Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

BARDZO WAŻNE!

Komenda Powiatowa Policji wDąbrowie Tarnowskiej informuje, że na terenie Powiśla Dąbrowskiego zaistniało realne niebezpieczeństwo  dopalaczy. Z ustaleń policji wynika, że są to silnie toksyczne tabletki zawierające pochodne ekstazy, które kształtem i kolorem przypominają słodycze w formie misiów.

Dzieci mogą być w posiadaniu substancji niebezpiecznych dla zdrowia, gdyż substancje takie mogły być udzielane w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego i w jego okolicach!

9-letnia dziewczynka w stanie krytycznym!

Apelujemy do rodziców  o zachowanie czujności,  przeprowadzenie  rozmówprofilaktycznych z dziećmi, szczególnie z tymi  najmłodszymi,  aby nieprzyjmowały  słodyczy od obcych osób, jak również o sprawdzenie rzeczy osobistych swoich pociech pod kątem posiadania  tego typu substancji, słodyczy nieznanego pochodzenia. Prosimy rodziców o szczególny nadzór nad swoimi pociechami, zwrócenie uwagi na niepokojące zachowanie.

W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat takich niebezpiecznych, podejrzanych substancji prosimy o kontakt z najbliższą jednostką  Policji  pod numer alarmowy 997.