• Odwiedziny: 2007732

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Dnia 9.03.2018 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli KRUS z Tarnowa, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zabawy i pracy w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowego zachowania dzieci w czasie spędzania wolnego czasu. Niezliczone niebezpieczeństwa wizualizowała prezentacja, którą uważnie śledzili uczniowie i aktywnie uczestniczyli w dyskusji.

Z zaciekawieniem obejrzeli także film edukacyjny, który przedstawiał bezpieczne i niebezpieczne scenki z życia na wsi. Dzieci starały się zapamiętać jak najwięcej wskazówek i obiecały się do nich stosować. Na zakończenie prelegenci zaprosili wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.