• Odwiedziny: 1987301

V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy

W   dniu  25  maja 2018 r. w  Zespole Szkół w Lubczy odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod tytułem: „Organizm człowieka – zdrowy styl życia”.  Został on objęty Honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, Starosty Powiatu Tarnowskiego, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie.

Do rywalizacji przystąpiło 58 uczniów z 30 szkół z terenu powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego.

Zespół  Publicznej Szkoły i Przedszkola w Otfinowie reprezentowany był przez dwoje uczniów: Mariolę Słotę z klasy 6 oraz Krzysztofa Gawrysia  z klasy 5.  Miło nam poinformować, że uczennica Mariola Słota zdobyła 3 miejsce w ww. konkursie.  Uczestnikom serdecznie  gratulujemy. Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.