• Odwiedziny: 2013819

WIADOMOŚĆ OD NATIVE SPEAKERÓW

Pragnę serdecznie podziękować za gościnę, możliwość spotkania z Dyrekcją, kadrą nauczycielską oraz uczniami Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie. Wizyta w Szkole była dla mnie i mojej żony niezwykle miłym przeżyciem.

Chciałbym pogratulować Pani Dyrektor oraz nauczycielom tak doskonale prowadzonej szkoły, czego dowodem są mądrzy, ciekawi świata i radośni uczniowie. Doskonała prezentacja oraz aktywne uczestniczenie uczniów w lekcji języka angielskiego było dowodem na to, że fundusze przekazane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności zostały z pewnoscią dobrze wykorzystane. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogłem choć trochę urozmaicić program nauczania i że nasza lekcja podobała się uczniom.

Mam nadzieję, że będziemy mogli również w przyszłości odwiedzić szkołę w Otfinowie oraz uczące się w niej dzieci.

Życzę Paniom oraz całej kadrze nauczycielskiej dalszych sukcesów dydaktycznych i wychowawczych, a uczniom doskonałych ocen na świadectwach i wspaniałych wakacji.

Jeszcze raz dziękuję i pozostaję z poważaniem,

Douglas Ades (i Elzbieta Dec)