• Odwiedziny: 2014693

I miejsce w III Gminnym Konkursie Plastycznym „DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY” 2019

Grupa pięcio- i sześciolatków ZSPiP w Otfinowie zdobyła I miejsce w III Gminnym Konkursie Plastycznym „DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY” 2019

4 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, gdzie pojechali przedstawiciele grupy: Martyna Łos, Natalia Majchrowska, Wiktor Wolnik, Milena Zaleska i Aleksander Gut.
O godz. 10.00 odbył się uroczysty finał konkursu. Dzieci Publicznego Przedszkola w Żabnie oraz Gminnego Żłobka w Żabnie zaprezentowały widowisko pt. „Niewielkie, ale śliczne przedstawienie ekologiczne”, którego przesłaniem było propagowanie wiedzy na temat możliwości ochrony środowiska, w którym żyjemy. Po występie  nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i upominków dla uczestników konkursu.
Do konkursu przystąpiło 9 przedszkoli z terenu gminy Żabno, przedstawiając 17 prac grupowych. Praca oddziału „0” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie zdobyła największą ilość punktów.