Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 

 

 

Artykuły

„MATEMATYCZNE POTYCZKI klas trzecich”

2018-06-18
Powiększ zdjęcie

13 czerwca w szkole w Gorzycach odbył się finał konkursu „MATEMATYCZNE POTYCZKI klas trzecich”, który zorganizowała p.Barbara Rokita. Konkurs miał formę pisemną i przebiegał w 3 etapach. 

Czytaj więcej o: „MATEMATYCZNE POTYCZKI klas trzecich”

Dzień Dziecka

2018-06-18
Powiększ zdjęcie

Dzień Dziecka

2018-06-10
Powiększ zdjęcie

  Dzień Dziecka to najweselsze i najradośniejsze święto w całym kalendarzu szkolnym. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury w Żabnie przygotowało niespodziankę dla dzieci – koncert Jana Wojdaka „Tęczowe piosenki”. 

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka

Szkolny Konkurs Matematyczny

2018-06-14
Powiększ zdjęcie

  15 maja, jak co roku w naszej szkole, odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny. Konkurs zorganizowany był na dwóch poziomach. Osobny zestaw zadań rozwiązywali uczniowie szkoły podstawowej, a osobny klas gimnazjalnych. Zadania konkursowe ( typu zamkniętego i otwartego) wymagały od uczestników nie tyle dużej wiedzy matematycznej, co logicznego myślenia, więc każdy z uczniów naszej szkoły mógł wziąć w nim udział.

Czytaj więcej o: Szkolny Konkurs Matematyczny

Uczennice z Otfinowa najlepsze!

2018-06-13

W III Międzygminnym Konkursie o Pióro Wójta Gminy Wietrzychowice zorganizowanym 30 maja 2018 roku I miejsce w kategorii gimnazjum zajęła Karolina Chłopecka - uczennica klasy III, która powtórzyła sukces z ubiegłego roku. W kategorii - szkoła podstawowa - zwyciężyła uczennica klasy VI - Magdalena Patryjak.

Czytaj więcej o: Uczennice z Otfinowa najlepsze!