Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 

 

 

Artykuły

XVII Dzień Papieski

2017-10-23
Powiększ zdjęcie

W poniedziałek, 16 października w budynku szkoły w Gorzycach odbył się XVII Dzień Papieski. 

Czytaj więcej o: XVII Dzień Papieski

Dzień krawata i muszki

2017-10-03
Powiększ zdjęcie

W poniedziałek, 2 października br. w budynku szkoły w Gorzycach odbył się Dzień krawata i muszki. Chłopcy z klasy I, III A i III B walczyli w kilku konkurencjach o miano SUPER SPORTOWCA 2017!!!

Czytaj więcej o: Dzień krawata i muszki

Wyjazd do teatru

2017-10-03
Powiększ zdjęcie

Dnia 29.09.2017r. uczniowie klas I-III obejrzeli w tarnowskim teatrze sztukę pt. ”Lato Muminków” w reżyserii Barbary Wiśniewskiej.

Czytaj więcej o: Wyjazd do teatru

BARDZO WAŻNE!

2017-09-25

Komenda Powiatowa Policji wDąbrowie Tarnowskiej informuje, że na terenie Powiśla Dąbrowskiego zaistniało realne niebezpieczeństwo  dopalaczy. Z ustaleń policji wynika, że są to silnie toksyczne tabletki zawierające pochodne ekstazy, które kształtem i kolorem przypominają słodycze w formie misiów.

Dzieci mogą być w posiadaniu substancji niebezpiecznych dla zdrowia, gdyż substancje takie mogły być udzielane w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego i w jego okolicach!

9-letnia dziewczynka w stanie krytycznym!

Czytaj więcej o: BARDZO WAŻNE!

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

2017-09-18
Powiększ zdjęcie

Nasza szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i gminy Żabno pod nazwą „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”.

              W ramach projektu uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach warsztatowych i konsultacjach indywidualnych z doradcą –nauczycielem p. E. Wąż. W ramach godzin zajęć warsztatowych obejmujących treści merytoryczne z czterech modułów („Samopoznanie”, „Zawodoznawstwo”, „Rynek edukacji i pracy”, „Planowanie”) będą odbywać się także wycieczki do zakładów pracy, wyjazdy na Targi Edukacyjne, spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, gry, konkursy, zabawy i quizy. Ponadto uczniowie opracują dla siebie wraz z doradcą Indywidualny Plan Działań.

Czytaj więcej o: „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”