• Odwiedziny: 2016892

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

„Nie wątp w błękit nieba, gdy nad twoim dachem stoją ciemne chmury”

Pod tym właśnie hasłem, 19 czerwca 2019 roku, świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2018/2019 żegnając klasę trzecią gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, po czym młodzież zaprezentowała bogatą część artystyczną przygotowaną pod opieką wychowawczyń, w trakcie której Pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom nagrody, a ich Rodzicom listy gratulacyjne. Rozdano dyplomy za udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Uroczystości towarzyszyła podniosła i wzruszajaca atmosfera – nie tylko wraz z odejściem najstarszych klas zamknął się rozdział otfinowskiego gimnazjum, ale także był to czas pożegnania pani Dyrektor Aliny Mosio, która kończy w tym roku pracę w naszej Szkole. Samorząd Uczniowski, przedstawicielki Rady Rodziców i grona pedagogicznego dziękowali Pani Dyrektor za jej wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie młodzieży, za cierpliwość, wiedzę, wrażliwiość, dobre słowo, za zapewnianie bezpiecznego i przyjaznego uczniowi środowiska do rozwoju. Nie zabrakło też podziękowań ze strony przedstawicieli władz gminy, którzy przybyli na tę uroczystość.

Ostatnim punktem było spotkanie się klas z ich wychowawcami, podczas którego rozdano świadectwa.

„Do zobaczenia w dorosłym życiu!

Na innej drodze, na innym szlaku ...”