• Odwiedziny: 2017019

Jeśli nie umie - naucz,

jeśli nie wie - wytłumacz,

jeśli nie może - pomóż.

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi".

Janusz Korczak

Przedszkole w Gorzycach znajduje się w bardzo ładnym, całkowicie dostosowanym do potrzeb dzieci, budynku. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne. Obok klas znajdują się, dostosowane do wieku dzieci, łazienki i toalety. W przedszkolu funkcjonuje również nowoczesna kuchnia, w której przygotowuje się świeże, smaczne domowe śniadania i obiady.  Do dyspozycji jest też sala gimnastyczna z bogatym zestawem przyrządów do ćwiczeń i zabaw sportowych dla dzieci młodszych. Po wakacjach na przedszkolaków będzie czekał nowy, kolorowy i nowoczesny plac zabaw wyposażony w atrakcyjne, posiadające atesty urządzenia do zabawy na świeżym powietrzu.

Państwa pociechom w przedszkolu zapewniamy:

dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka,

przyjazną, serdeczną atmosferę,

atrakcyjne metody nauczania, uwzględniające indywidualne podejście do każdego dziecka,

promocję zdrowego stylu życia (zdrowa żywność, wycieczki, spacery),

przedszkole otwarte dla rodziców,

zajęcia dostosowane do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców.

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?

Dziecko w formie zabawy i relaksu może zdobyć wiele wiadomości, rozwijać swoje zainteresowania w zakresie mowy i myślenia, pojęć matematycznych, edukacji społeczno-moralnej, zdrowotnej, ruchowej, przyrodniczej, muzycznej i komunikacyjnej. Szczególną uwagę zwracamy na kulturę osobistą, pozytywny stosunek do rówieśników oraz wspieranie rodziny w zakresie rozwiązywania problemów wychowawczych z dziećmi. Absolwenci naszego przedszkola są świetnie przygotowani do podjęcia nauki w szkole!

Serdecznie zapraszamy!

Przedszkole w Gorzycach to dobry wybór!