• Odwiedziny: 2031952

VII Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym

W dniach 12-14.04.2024 w Grodzisku Mazowieckim odbyły się VII Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Prawdziwą furorę w kategoriach akrobatycznych zrobiły tancerki z grupy Voltage z Bobrownik Wielkich wraz z pozostałym zawodnikami z Cheerleaders Academy All Stars z Łęgu Tarnowskiego. Cheerleaderki zdobyły aż 11 medali: 8 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe. Miło nam poinformować, że wśród tańczących były dwie uczennice klasy drugiej naszej szkoły Zosia Noga i Victoria Żeromska, które wraz ze swoja grupą: Twisters Fire zdobyły tytuł MISTRZA POLSKI. Serdecznie gratulujemy sukcesu dziewczynkom, trenerom oraz wszystkim zawodniczkom z Cheerleaders Academy All Stars oraz życzymy dalszych tak wspaniałych wyników.