• Odwiedziny: 2026884

Stypendystka - Karolina Stokłosa

Miło nam poinformować, że uczennica klasy II b naszego gimnazjum Karolina Stokłosa została stypendystką "Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych" finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu państwa oraz budżetu Województwa Małopolskiego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

O stypendium ubiegało się łącznie 1082 uczniów ze szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych na terenie województwa małopolskiego. Przy ocenie wniosków kryteriami branymi pod uwagę były min. średnia ocen, szczególne osiągnięcia edukacyjne oraz sytuacja materialna kandydatów.
Opiekunem dydaktycznym stypendystki jest pani mgr Monika Sądel.
 Serdecznie gratulujemy Karolinie i życzymy wytrwałości w realizacji indywidualnego planu rozwoju zatwierdzonego przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości  na najbliższy rok szkolny.