• Odwiedziny: 2026397

BAL CHOINKOWY

Dnia 29 stycznia 2011 odbył się w naszej szkole coroczny Bal Choinkowy. Cała impreza przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pięknie przystrojona sala gimnastyczna, grająca orkiestra, smaczne wypieki przygotowane przez rodziców oraz niepowszedni strój uczniów sprawiły, iż zabawa nabrała niepowtarzalnego charakteru… ;)
 Godzinę przed końcem imprezy ogłoszono w końcu króla i królową tegorocznego balu.

Królem został uczeń klasy IIa gimnazjum - Staszek Garbarz, a na królową wybrano uczennicę klasy IIIa –Natalię Zysek.
Kilka minut po wspólnym tańcu „Królewskiej Pary” odbył się konkurs taneczny. Orkiestra zagrała fragmenty różnych piosenek, a zgłoszeni uprzednio ochotnicy mieli okazję, by w ciągu kilku minut popisać się swoimi tanecznymi zdolnościami i zauroczyć tym samym nasze szanowne JURY;) Wyróżnione zostały 3 pary prowadzone przez jaaaakże zwinnych tancerzy: Damiana Szczepańskiego, Piotra Wielbłąda i Staszka Garbarza.
 Tegoroczny bal można jak najbardziej zaliczyć do udanych. Samorząd Uczniowski składa gorące podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tej wspaniałej imprezy: rodzicom, nauczycielom i uczniom.
  A teraz … cóż…. pozostaje nam czekać do następnego roku… ;)

Zdjęcia w galerii:)