• Odwiedziny: 2021923

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów ZSPGPiP w Otfinowie

Dyrekcja  ZSPGPiP w Otfinowie serdecznie zaprasza wszystkich Państwa  na spotkanie, które odbędzie się dnia 21maja 2015 r. (czwartek) o godz. 1600  w budynku szkoły w Otfinowie.

Temat spotkania:

„Godność człowieka. Zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży”- spotkanie poprowadzi zaproszony gość, polecany przez  rodziców uczestniczących w różnych szkołach w jego prelekcjach, autor programu „Godność człowieka” -

p. Stanisław Koćwin.

Ponadto  Rodziców uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum zapraszamy  po prelekcji (ok.godz.1700)  na spotkanie z wychowawcami klas, na którym zostaną przekazane propozycje ocen rocznych Państwa dzieci z poszczególnych przedmiotów i omówione bieżące sprawy szkolne i klasowe.

Liczymy  na Państwa przybycie.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna ZSPGPiP  w Otfinowie.