• Odwiedziny: 2016605

II Międzygminny Konkurs o Pióro Wójta Gminy Wietrzychowice

18 maja 2017 roku w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wietrzychowicach odbyła IIedycja Konkursu Ortograficznego o ,,Pióro Wójta Gminy Wietrzychowice". Wzięło w niej udział 18 uczniów w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Uczestnicy pisali dyktando „naszpikowane” trudnościami ortograficznymi.Naszą szkołę reprezentowała Alicja Piesyk z kl.V  oraz Aleksandra Bugajska z kl.I gimnazjum i Karolina Chłopecka z kl.II gimnazjum. Miło nam poinformować, że  nasze uczennice z gimnazjum okazały się bezkonkurencyjne i zajęły dwa pierwsze miejsca. Przypominamy, że Ola Bugajska jest laureatką I edycji Konkursu Ortograficznego o ,,Pióro Wójta Gminy Wietrzychowice" w poprzednim roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy obu zwyciężczyniom.

KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce- Pióro Wójta otrzymała Karolina Chłopecka z Gimnazjum w Otfinowie

II miejsce- Aleksandra Bugajska z Gimnazjum w Otfinowie

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce- Pióro Wójta otrzymała Anna Nowak ze Szkoły Podstawowej w Wietrzychowicach

II miejsce- Izabella Trela oraz Monika Wielbłąd z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przybysławicach.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.