• Odwiedziny: 2016213

Szkolny Konkurs Matematyczny

15 maja, jak co roku w naszej szkole, odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny. Konkurs zorganizowany był na dwóch poziomach. Osobny zestaw zadań rozwiązywali uczniowie szkoły podstawowej, a osobny klas gimnazjalnych. Zadania konkursowe ( typu zamkniętego i otwartego) wymagały od uczestników nie tyle dużej wiedzy matematycznej, co logicznego myślenia, więc każdy z uczniów naszej szkoły mógł wziąć w nim udział.

WYNIKI:

W kategorii uczniów szkoły podstawowej:

I miejsce -  Julia Nowak z klasy VII

II miejsce - Remigiusz Kowynia z klasy VI

III miejsce – Magdalena Patryjak z klasy VI

W kategorii klas gimnazjalnych:

I miejsce - Martyna Tytro z klasy II

II miejsce  - Mikołaj Filipski z klasy II

III miejsce -  Iwona Kupisz z klasy III

Wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z przyjemnością informujemy również, że uczennica klasy II gimnazjum Martyna Tytro  zajęła III miejsce uzyskując tytuł Laureata w Konkursie Matematyczny „ Nie tylko dla orłów” zorganizowanym przez III LO w Tarnowie i przeznaczonym dla uczniów klas gimnazjalnych regionu tarnowskiego.

Serdecznie gratulujemy Martynie, życząc jej zajęcia I miejsca w następnej edycji tego konkursu.