• Odwiedziny: 2029795

Park Rozrywki „RABKOLAND”

21 czerwca starszaki oraz kilkoro dzieci z młodszej grupy razem ze swoimi rodzicami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki „RABKOLAND” w Rabce-Zdroju. Po dotarciu na miejsce wszyscy mieli możliwość zapoznać się z atrakcjami dla dzieci i nie tylko. Najpierw dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych „Bzzzzz! Przyjaciele Pana Trzmiela”, na których poznali mieszkańców łąki i zależności, które je łączą. Zajęcia połączone były również z zabawami ruchowymi. Następnie pod opieką animatora wykonały własnoręcznie zabawkę - pana Trzmiela, którą zabrały ze sobą na pamiątkę. Po zakończonych warsztatach wszyscy udali się na obiad do Pasibrzucha, by mieć siły do dalszej zabawy. Przez kilka godzin dzieci razem z rodzicami świetnie bawili się w Parku Rozrywki korzystając z najróżniejszych atrakcji, np. łódź Wikinga, koło widokowe, pontony, gokarty czy ekstremalny Music Express i wiele innych. Nawet deszcz nie przeszkodził nikomu w zabawie, która trwała do godz. 17.30. Nieco zmęczeni, ale pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. To była wspaniała rodzinna wycieczka będąca jednocześnie pożegnaniem z zerówką.

Dziękuję bardzo za cudowny czas spędzony razem z dziećmi i rodzicami – wychowawczyni Barbara Rokita