Jesteś tutaj: Start / Przedszkole

Przedszkole

Artykuły

Wycieczka do „Zatorlandu”.

2018-06-19
Powiększ zdjęcie

Dnia 12 czerwca 2018r. przedszkolaki z grupy młodszej i grupy starszej z rodzicami i wychowawczyniami wyruszyli na wycieczkę do „Zatorlandu”. 

Czytaj więcej o: Wycieczka do „Zatorlandu”.

Dnia Mamy i Taty

2018-06-18
Powiększ zdjęcie

 Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyły się występy starszych przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie dzieci z pomocą wychowawczyni Marii Kozik - Jasnosz pilnie przygotowywały się do tej ważnej uroczystości, na którą zostali zaproszeni Rodzice, Pani dyrektor Alina Mosio, Pani wicedyrektor Iwona Szostek, Pani logopeda Aleksandra Głowa, przedszkolaki z grupy młodszej z wychowawczynią Panią Haliną Kądzielawą oraz Pani Małgosia, Pani Halinka i Pan Zbyszek. 

Czytaj więcej o: Dnia Mamy i Taty

V Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

2018-06-18
Powiększ zdjęcie

Dnia 17.05.2018r. odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Kto ty jesteś- Polak mały” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Niedomicach

Czytaj więcej o: V Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

Dzień Mamy

2018-06-05
Powiększ zdjęcie

 W dniu 24.05.2018r odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca w przedszkolu w Gorzycach- grupa młodsza 3,4,5- latki. Na spotkanie przybyła pani kierownik Jolanta Sak, pani dyrektor Alina Mosio, zaproszenie rodzice oraz koleżanki i koledzy z grupy starszej wraz z wychowawczynią panią Marią Jasnosz.

Czytaj więcej o: Dzień Mamy

II Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała”.

2018-05-24
Powiększ zdjęcie

 Dnia 15 maja 2018 r. w Przedszkolu w Żabnie odbyło się uroczyste podsumowanie II Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Piękna nasza Polska cała”. Dzieci ze starszej grupy przedszkolnej wykonały plakat promujący „malowaną wieś” – Zalipie. Wszystkie dzieci były zaangażowane w wykonanie pracy: malowały zalipiańskie kwiaty, zwijały kulki z bibuły, którymi wyklejały mapę Polski i świat, a nawet wycinały litery hasła. 

Czytaj więcej o: II Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała”.

Konkurs recytatorski

2018-05-24
Powiększ zdjęcie

 Dnia 9 maja 2018 r. w Przybysławicach odbyła się piąta edycja konkursu recytatorskiego, tym razem wierszy Ewy Szelburg Zarembiny. Na konkurs przybyło aż 41 uczestników. 

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko"

2018-04-30
Powiększ zdjęcie

 Dnia 26 kwietnia 2018 r. w Przedszkolu Publicznym w Łęgu Tarnowskim odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko. Z ogromną radością informujemy, ze sześciolatki z naszego przedszkola zdobyły I miejsce. 

Czytaj więcej o: Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko"