• Odwiedziny: 2021319

Gminne Zawody w Piłkę Nożną Szkół Podstawowych

Dnia 06.05.br. na boiskach trawiastych "Termalika Bruk-Bet" Nieciecza, gościnnie odbyły się gminne zawody w Piłkę Nożną Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 8 szkół podstawowych. Po sprawnie przeprowadzonych zawodach zwycięstwem cieszyli się nasi koledzy ze Szkoły Podstawowej w Siedliszowicach!

Nasi chłopcy w składzie: Leon Piwowarczyk, Michał Wielgus, Kacper Strzelec, Mateusz Kupisz, Jakub Wielgus, Michał Łata, Damian Gawryś, Tomek Cholewa, Damian Gnat, zajęli III miejsce!  Dziękujemy chłopcom i serdecznie gratulujemy!

Dodam jeszcze, że chłopcy z Siedliszowic w półfinałach powiatowych, które odbyły się 10.05.br. na 8 drużyn zajęli V m-ce.  Życzymy Wszystkim dalszych osiągnięć w przyszłym roku szkolnym, ponieważ był to już ostatni turniej Gminnych Rozgrywek Sportowych w tym roku szkolnym.

M. Kalita