Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

Artykuły

Zawody

2017-06-20
Powiększ zdjęcie

Zakończyliśmy sezon Lekkoatletyczny. Przedstawiciele naszej Szkoły, w maju wzięli udział w ostatnich zawodach biegowych. Matryna Tytro i Krzysztof Gawryś zajęli miejsca na podium. Serdecznie im gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wysiłek włożony w bieg i życzymy sukcesów w następnym roku!

 

 

Czytaj więcej o: Zawody

Wyjazd klasy II gimnazjum

2017-06-19
Powiększ zdjęcie

Konkursi Wiedzy o Olimpiadach i Polskich Olimpijczykach!

2017-06-19
Powiększ zdjęcie

Witajcie! Przekazujemy Wam wspaniałą wiadomość! Drużyna naszej Szkoły w składzie : Martyna Tytro, Aleksandra Bugajska, Krzysztof Łos oraz Adrian Zawada - zajęła III m-ce w Konkursie Wiedzy o Olimpiadach i Polskich Olimpijczykach!

Czytaj więcej o: Konkursi Wiedzy o Olimpiadach i Polskich Olimpijczykach!

Halowy Turniej Piłki Nożnej

2017-02-14
Powiększ zdjęcie

8 lutego 2017 roku, klasa I i II chłopców z gimnazjum,  wywalczyła 3 i 4 miejsce na 8 drużyn, w Halowym Turnieju Piłki Nożnej drużyn zrzeszonych. Serdecznie gratulujemy tym bardziej, że o 3 m-ce walczyli między sobą! Pokazali piękną grę, dojrzałą i mocną. Na bramce w klasie I wspaniale spisywał się Leon Piwowarczyk. W ataku bramki zdobywali Kacper Strzelec, Szymon Pasadyn, Michał Wielgus, Grzegorz Fait. W obronie grali Maciek Mika, Albert Gała i Damian Gawryś. 

Czytaj więcej o: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Rozgrywki w piłkę nożną halową

2016-11-16

W październiku chłopcy z naszej szkoły rozpoczęli sportowy rok szkolny!  Na hali sportowej w  Żabnie odbyły się rozgrywki w piłkę nożną halową.  Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny, "starszaków" i "młodziaków"

Czytaj więcej o: Rozgrywki w piłkę nożną halową