• Odwiedziny: 2020429

Gminne Zawody w Piłkę Nożną - gimnazjum

Dnia 9.05.br. odbyły się na Orliku w Żabnie gminne zawody w piłkę nożną dla chłopców z Gimnazjum. W zawodach wzięło udział 4 gimnazja z terenu naszej gminy. Najlepszymi okazali się chłopcy z naszego Gimnazjum, wygrywając wszystkie swoje pojedynki i zajmując I miejsce w gminie.

Zdobyli również kwalifikację do półfinałów powiatowych. Skład zwycięskiej drużyny to : Adam Knaga, Grzegorz Szuran, Mateusz Kopeć, Mikołaj Danecki, Krzysztof Łos, Adrian Zawada, Dominik Świerczek, Paweł Wielgus, Damian Pytka.Dziękujemy chłopcom za ich wysiłek i piękną postawę, tym bardziej, że niektórzy z nich kończą w tym roku edukację w naszej szkole.

Życzymy Wam wielu sukcesów w każdym aspekcie Waszego życia i grajcie zawsze w zgodzie zasadami fair-play.