• Odwiedziny: 2021434

Zbiórka darów

Jeśli dobre serce masz pomóż dzieciom póki czas

Uczniowie ZSPGP i P w Otfinowie wraz z opiekunem Jadwigą Dziubla po raz czwarty zorganizowali zbiórkę darów na DZIEŃ DZIECKA dla nieuleczalnie chorych dzieci z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie. Tuż po Świętach Wielkanocnych zaczęto zbierać dary najbardziej potrzebne w codziennym funkcjonowaniu tj. kaszki owocowe, kleiki ryżowe, herbatki owocowe, słodycze, gry edukacyjne, zabawki, balsamy, olejki, szampony, pampersy, chusteczki nawilżające, śpioszki, boby, kaftaniki, piżamki, pościel, ręczniki.

Do tej szlachetnej akcji włączyło się kilku uczniów i rodziców, właściciele sklepu Państwo Jolanta i Jarosław Grześkiewiczowie oraz  nauczyciele i pracownicy szkoły. Dary zostały starannie posegregowane i zapakowane. 18.05.2015r. zostały zawiezione do Hospicjum i wręczone na ręce Pani kierownik Domu Hospicyjnego.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazaną pomoc i serce. Mamy nadzieję, że tym gestem sprawiliśmy radość chorym dzieciom, a także uda nam się w kolejnej akcji zachęcić innych do bezinteresownej ofiarności.