• Odwiedziny: 2021998

Baśń muzyczna

Baśń muzyczna „ W tajemniczej krainie krasnali”

28 maja 2015r. uczniowie klasy I a, II i III obejrzeli baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi. Przedstawienie odbyło się w Hali Sportowo-Widowiskowej „Jaskółka” w Tarnowie.

Była to rzecz o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym troluszczerbolu, złej czarownicy złośnicy i niedźwiadku miodojadku. Żywej akcji towarzyszyły błyskotliwe dialogi, piosenki, a dobrze skądinąd znani bohaterowie bajek wzbudzali sympatię małych widzów. Przedstawienie było wesołe, pełne śpiewu, tańca i ruchu scenicznego. Aktorzy zapraszali dzieci na scenę, aby pomogły im rozwiązać trudne sprawy. Na zakończenie odbyło się losowanie prezentów od Niedźwiadka Miodojadka. Jednak szczęście uśmiechnęło się do nielicznych, bo Niedźwiadek rozdawał upominki tym, których wylosowały Króliczki. Po spektaklu wszystkie dzieci otrzymały kolorowe baloniki.